click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals

Apartment in TWINS B2V1 ■ 699 sqf

Rate $ 576 / 15 years / $ 9.450 DP
ul. 1694/1, ,
hot offer

Overview

  • Updated On:
  • October 8, 2017
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 65.00 m2

Description

Twins е создаден за новата генерација на луѓе кои се свртени кон себе, своето ново и подобрено јас. Оваа генерација станува свесна за својата моќ, вложува и создава како во својот живот, така и во својата животна средина.

Во денешно време треба да поседувате силен  дух за да можете да го живеете животот по свои правила, а во денешната урбана џунгла, ставот е сè. Ставот е TWINS!

Вкупнa квадратура: 65 m2
(59 m2 + 6 m2)

Дневна соба / трпезарија 19.65 m2
Кујна 5.55 m2
Спална соба 9.59 m2
Детска соба 11.07 m2
Бања 4.01 m2
Тоалет 1.63 m2
Влезен хол 3.20 m2
Ходник 4.69 m2
Тераса 6.45 m2

Станбена единица

004 – 010 – 016 – 022 – 028

Ориентација Ориентација

Apartment in TWINS B2V1 ■ 818 sqf
Apartment in TWINS B2V1 ■ 818 sqf
Rate $ 660 / 15 years / $ 11289 DP
Category: ,
Rooms: 3,
Bedrooms: 2,
Baths: 1,
Size: 76.00 m2
Address: ul. 1694/1
City:
Zip: 1000
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 19246
Price: Rate $ 576 / 15 years / $ 9.450 DP
Property Size: 65.00 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Structure Type: Brick
Floors No: 1
Apartmant 4
size: 65.00 m2
rooms: 3
baths: 2
price: $ 73,450
Apartmant 4
Mon 15 Apr
Tue 16 Apr
Wed 17 Apr
Thu 18 Apr
Fri 19 Apr
Sat 20 Apr
Sun 21 Apr
Mon 22 Apr
Tue 23 Apr
Wed 24 Apr
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +389 71 346 194 WhatsApp

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Apartment in TWINS B2V1 ■ 818 sqf

Rate $ 660 / 15 years / $ 11289 DP
Twins е создаден за новата генерација на луѓе кои се свртени кон себе, своето ново и подоб ...
2 1 76.00 m2details

Compare Listings

ELENA LUKA HOME