click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Your search results

About Me

БИСИ ДООЕЛ, започнува со новиот проект на ТОП локација во најубавата населба во Скопје.
Во Тафталиџе 1,во центарот на урбаниот Карпош, почнуваме со изградбата на новиот станбено-деловен комплекс БИСИ КАРПОШ.
Целиот објект ќе биде составен од 4 ламели со уникатна и ултра-модерна архитектура комплетно изведен со ПРЕМИУМ ГРАДБА во најбрз рок.
Вашиот ДОМ во најубавата зграда во Скопје….

 

ПРЕМИУМ градба на ексклузивни станови во Центар и Карпош! ТОП локации во Буњаковец , Тафталиџе 1 и Водно.

Contact Me

My Listings

All (1)
Building (1)
Sales
new offer

BISI TAFTALIDZE BUILDING INFO

From $ 699 / Loan 6-15 years / 15% DP
БИСИ ДООЕЛ, започнува со новиот проект на ТОП локација во најубавата населба во Скопје. Во ...
8,000.00 m2details

Compare Listings